Často kladené otázky

Body

1.  Ako sa zaregistrujem?

Je to veľmi jednoduché. Klikni na Registrovať a vyplň registračný formulár. Získaš tak prístup do celej Promamy, kde na ťa čaká mnoho výhod, testov, cvičení, svet aplikácie a komunita iných mám. Následne ti na mail, príde potvrdenie registrácie. Otvor si ho, klikni na uvedený link a si zaregistrovaná.

2.  Čo všetko registráciou získam?

Stačí sa zaregistrovať iba raz a máš prístup do celej Promamy. Čo to znamená? Promama má inšpiratívnu webovú stránku, unikátnu mobilnú aplikáciu a organizuje podujatia po celom Slovensku. A to nie je všetko. Všade sme schovali niečo špeciálne:

  • Promama web - články priamo od odborníkov, unikátne testy zostavené expertmi v odbore a knižnicu, kde si sama uložíš čo ťa zaujíma z celého internetového vesmíru
  • Promama aplikácia - mamičkovský kalendár s funkciou manažmentu liekov, záznamník kojenia a kŕmenia bábätka, platformu na stretávanie sa a hľadanie si babysittingu,
  • Promama podujatia - workshopy, prednášky, cvičenia, aj veľké akcie, ktoré organizujeme v rôznych mestách a regiónoch.

3. Koľko sa platí za členstvo v Promame?

Registrácia a členstvo v Promame sú bezplatné. Veď sme tu pre mamy.

4.  Čo mám spraviť, keď chcem z Promama.sk dostávať novinky?

Stačí sa zaregistrovať a zaškrtnúť políčko pre zasielanie noviniek. Alebo nám pošli mail na [email protected].

5.  Čo mám spraviť, keď nechcem dostávať newsletter?

Ak nechceš dostávať najnovšie informácie z Promamy, napíš nám na email [email protected] a my ťa z newslettera vyškrtneme. Alebo klikni na odkaz v pätičke newslettera. Chceme mamám pomáhať a nie ich obťažovať.

6.  Ako si vytvorím v Mojej knižnici priečinky a uložím do nich články?

Naša Promama nie je obyčajná webka pre maminy. Vďaka funkcii Moja knižnica si sem môžeš odkladať zaujímavé články zo všetkých kútov internetového sveta. Môžu to byť články o výchove, ku ktorým sa chceš neskôr vrátiť, recepty, alebo kontakty na lekárov.

Ako na to? Jednoducho sa prihlás a v sekcii Moja knižnica si vieš vytvoriť svoje vlastné priečinky, ako napríklad Recepty, Hry s deťmi a iné. Do nich si uložíš (pripneš) články, ktoré ťa zaujmú na promama.sk jedným klikom, ale aj z iných webov pomocou kopírovania a uloženia URL adresy. Viac o tom, ako na to, nájdeš v našom videu. Táto unikátna možnosť je prístupná iba pre členky Promamy, takže neváhaj a zaregistruj sa!

7.  Chcela by som aj ja napísať svoj pohľad na vec. Ako na to?

Ak máš príbeh, skúsenosť, radu alebo postreh, o ktorý by si sa chcela podeliť s ostatnými mamičkami, budeme veľmi radi. Môžeš sa napríklad pridať do nášho redakčného tímu blogerov. So všetkým ti radi pomôžeme. Viac sa dočítaš tu alebo nám napíš na [email protected]. Ak blogovať nechceš, môžeš nám nechať komentár pod článkom, alebo nám napíš správu na facebooku alebo instagrame.

9.  Ako sa orientovať na webe Promama?

Chceme prinášať jednoduché, prehľadné a rýchle riešenia. Veď mama nemá čas nazvyš! Preto sme náš obsah rozdelili do hlavných kategórií (Tehotenstvo, Dojčenie, Jedálniček detí, atď.). A ďalej je to všetko už tagoch a ich kombinácii. Napríklad sa chceš dozvedieť viac o adaptácii v škôlke, tak si zvolíš tému Výchova a v nej klikneš na tag jasle, škôlka, škola a problémy. Ak náhodou nenájdeš, čo si hľadala, skús použiť vyhľadávanie slov pri lupe.

10. Čo ak som nenašla tému, ktorú som hľadala?

Promama sa rozvíja a zatiaľ je ešte v plienkach. No každým dňom rastieme a stále u nás pribúdajú nové témy, články, nápady aj nástroje. Pokiaľ ti na Promame niečo dôležité chýba, neváhaj a napíš nám na [email protected], alebo sa pridaj k tímu našich blogeriek. Tak nám pomôžeš doplniť obsah tém. Viac sa dočítaš tu.

11. Čo znamená Promama odporúča?

Okrem rôznych článkov, ktoré tvoríme v Promame v spolupráci s odborníkmi, máme aj šikovných novinárov, ktorí prehľadávajú celý internet a hľadajú zaujímavé články pre maminy. Ak je to potrebné, informácie v nich  konzultujú s konkrétnym odborníkom. Takto vznikajú článku Promama odporúča. Našim cieľom je uľahčiť mamám život. Majú predsa dosť práce aj bez neustáleho vyhľadávanie informácií.

12. Čo všetko nájdem v Promama aplikácii?

V aplikácii Promama nájdeš unikátneho pomocníka s kŕmením a kojením, prehľadný kalendár dizajnovaný špeciálne pre mamy, s možnosťou prehľadnej organizácie aktivít a liekov; taktiež si v nej cez Mamastretko vieš nájsť nové kamošky a svojim deťom kamarátov, či babysitterku. Aplikáciu si môžeš stiahnuť z App Store a Play Store.

13. Aké podujatia Promama organizuje a ako sa môžem zapojiť?

Promama organizuje akcie, workshopy, cvičenia, či prednášky po celom Slovensku. Naším cieľom je priniesť členkám krásne zážitky za výhodnejšie ceny. A hlavne, byť s maminami naozaj, nielen schovaní na internete. Keď sa zaregistruješ a prihlásiš k odberu newslettra, budeš presne vedieť, kedy a kam prídeme.