O nás

Body

Promama je jedinečná

Keď sa zaregistruješ, staneš sa členkou Promamy. A to so všetkými výhodami a unikátnymi nástrojmi, ktoré sme dizajnovali špeciálne pre mamy.

Zaregistruješ sa iba raz a máš prístup ku všetkému čo ťa zaujíma. Promama obsahuje:

1. Promama WEB

  • plný odborných článkov a videí, 
  • so skúsenosťami iných mamičiek bez hejterov a “vaty”,
  • nájdeš tu aj testy od odborníkov, 
  • knižnicu, kde si sama uložíš čokoľvek ťa zaujíma z celého webového sveta ako recepty, články, obrázky, či videá.

2. Promama APLIKÁCIA ponúka

  • jedinečný kalendár pre mamy s manažmentom liekov, vďaka ktorému nikdy nezabudneš liek dieťatku dať v správnom čase a máš ho uložený v histórii, keď sa ťa bude lekárka pýtať,
  • miniaplikáciu pre pomoc s kŕmením a kojením bábätiek, aj s unikátnym Propomocníkom, v ktorom nájdeš odborné a aktuálne informácie na túto tému,
  • miesto, kde si môžeš nájsť nielen kamošky na pokecanie, kávu, výlet, ale aj opatrovateľku vo svojom okolí.

Okrem toho sme prostredníctvom nášho partnera CEWE priniesli mamám krásnu Fotoknihu, ktorú si ľahko vytvoríš a ako Promama členka v nej získať skvelú zľavu.

3. Promama PODUJATIA

Stačí sa zaregistrovať a budeš vedieť medzi prvými, kedy v tvojom meste Promama organizuje cvičenia, podujatia, alebo workshopy. A to všetko s ozajstnými zľavami. Pretože sme tu predsa pre mamy.

Vieme, že sme iba na začiatku. Sme ako batoľa, ktoré robí svoje prvé nesmelé kroky. Ale hlavu držíme vysoko a veríme, že sa nám to podarí. Súčasťou nášho začiatku môžu byť aj chyby, z ktorých sa budeme učiť. Ak o nejakých vieš, určite nám napíš na [email protected] Ceníme si každú radu a snahu o pomoc! Aj preto, že máme ešte veľa plánov a nových nápadov v rukáve, ktoré by sme chceli zrealizovať.

center baner