Pravidlá Promamy

Body

Promama je platformou, kde sa mamy môžu stretávať s inými mamami a účastníkmi.

Preto sme zadefinovali 7 pravidiel, ktoré veríme, že všetkým pomôžu spríjemniť chvíle v Promama komunite:

rešpekt

NESÚDIŤ
Každá mama je iná. A každé dieťatko je iné. Promama rešpektuje tieto odlišnosti. A dokonca sa im veľmi tešíme a podporujeme ich. Veď svet by bol bez nich nudný a monotónny. Prosím, rešpektuj tento prístup aj ty.

NEKLAMAŤ
Promama sa usiluje mamy spájať. Buď taká, ako naozaj si. Veď nikto sa nechce stretávať a diskutovať s klamlivým profilom. Ak máš podozrenie, že niektorý z účastníkov má podvodný profil, prosím, informuj nás. (Samozrejme, sme ženy, takže ak si uberiete nejaký ten rok, alebo kilo, budeme tomu rozumieť :)

NEURÁŽAŤ
Promama je zásadne proti hejtovaniu. Prosím, nemeň sa na trola. Nikdy nevieš, či osoba na druhej strane neprežíva ťažké životné obdobie, alebo netrpí nejakým nezverejneným problémom. Promama je miestom, kde sa majú mamy cítiť dobre. Pomôž nám túto našu ružovú bublinku udržať. Nech nás materstvo spája.

NEPREZRÁDZAŤ
Chráň osobné a citlivé údaje nielen seba, ale aj ostatných. Nikdy nezasielaj a verejne nezdieľaj takéto údaje (adresa bydliska, telefónne číslo, rodné číslo, bankomatové údaje, pod.), alebo fotografie - či už sa jedná o tvoje deti, kamošky, alebo niekoho úplne cudzieho. V Promame chceme, aby boli všetky mamy v bezpečí.

NESPAMOVAŤ
Ak ti druhá strana neodpovedá, nechaj to prosím tak. Možno si stretnutie na Mamastretku rozmyslela, alebo už nechce ďalej diskutovať o článku. A nezabudni, že aj ty máš právo povedať nie!

NEPREDÁVAŤ
Promama nie je miestom pre predaj produktov (či už nových, alebo používaných), ani na získavanie darov. Ak hľadáš finančné výhody, prosím, navštív webové stránky, ktoré sa tomu špeciálne venujú.

NESTALKOVAŤ
"Stalking" znamená nebezpečné prenasledovanie (prejavuje sa abnormálnym záujmom o nejakú inú osobu spojeným s jej prenasledovaním a obťažovaním) a môže byť kategorizovaný ako trestný čin. Ak máš podozrenie, že dochádza zo strany nejakého účastníka ku stalkingu, informuj prosím nás a políciu.


Pozn.: Promama nezodpovedá za účastníkov/maminky zapojené do diskusií na webovej stánke, alebo v aplikácii Mamastretko/Babysitting. Týchto účastníkov nekontrolujeme, ani nijak neoverujeme ich totožnosť, či iné údaje.

V prípade, ak zaznamenáš, že sa nejaký účastník správa podozrivo, alebo porušuje Pravidlá Promamy, daj nám to hneď vedieť na [email protected]  

"